Languages

Haberler

Fırat Haber Gazetesi Ekim-Kasım-Aralık 2020 Sayısı Monday, January 18, 2021 - 11:50

Değerli okuyucularımız,

Fırat Haber Gazetesi Temmuz-Ağustos-Eylül 2020 Sayısı Friday, October 16, 2020 - 08:30

Değerli okuyucularımız,

Fırat Haber Gazetesi Nisan-Mayıs-Haziran 2020 Sayısı Tuesday, July 14, 2020 - 10:29

Değerli okuyucularımız,

“Fırat Haber” dijital yayın hayatına başladı Tuesday, June 16, 2020 - 12:51

 

Fırat Haber Gazetesi Ocak-Şubat-Mart 2020 Sayısı Thursday, April 2, 2020 - 18:15

Değerli okuyucularımız,

Fırat Haber Gazetesi Aralık 2019 Sayısı Wednesday, February 12, 2020 - 13:04

Fırat Haber Gazetesi Aralık 2019 sayısı yayımlandı. 

Fırat Haber Gazetesi Kasım 2019 Sayısı Friday, January 10, 2020 - 14:50

Fırat Haber gazetesi Kasım 2019 sayısı yayımlandı. 

Fırat Haber Gazetesi Ekim 2019 Sayısı Tuesday, December 17, 2019 - 13:32

2019-2020 akademik yılında Fırat Haber gazetesi yeni yüzüyle okuyucusu ile buluştu.

Fırat Haber Gazetesi Haziran 2019 Sayısı Wednesday, July 3, 2019 - 15:27

Fırat Haber Gazetesi'nin Haziran 2019 sayısı yayımlanmıştır. 

Fırat Haber Gazetesi Nisan-Mayıs 2019 Sayısı Tuesday, July 2, 2019 - 16:15

Fırat Haber Gazetesi'nin Nisan-Mayıs 2019 sayısı yayımlanmıştır. 

Pages