Languages

Haberler

Fırat Haber Gazetesi Ekim 2018 Sayısı Tuesday, December 11, 2018 - 15:44

Fırat Haber Gazetesi'nin Ekim 2018 sayısı yayımlanmıştır. 

Gazeteyi okumak için TIKLAYINIZ

 

Fırat Haber Haziran 2018 Sayısı Monday, July 2, 2018 - 13:17

Üniversitemiz gazetesi Fırat Haber'in Haziran 2018 sayısı yayımlandı. 

Fırat Haber Gazetesi Mayıs 2018 Sayısı Tuesday, June 12, 2018 - 14:04

Üniversitemiz gazetesi Fırat Haber'in Mayıs 2018 sayısı yayımlandı. 

Fırat Haber Gazetesi Nisan 2018 Sayısı Thursday, June 7, 2018 - 15:23

Üniversitemiz gazetesi Fırat Haber'in Nisan 2018 sayısı yayımlandı. 

Fırat Haber Gazetesi Mart Sayısı Thursday, April 26, 2018 - 15:36

Üniversitemiz gazetesi Fırat Haber'in mart ayı sayısı yayımlandı.

Fırat Haber Gazetesi Şubat Sayısı Wednesday, March 28, 2018 - 14:03

Üniversitemiz gazetesi Fırat Haber'in şubat ayı sayısı yayımlandı. 

Fırat Haber Ocak Sayısı Friday, February 16, 2018 - 12:59

Üniversitemiz gazetesi Fırat Haber'in ocak ayı sayısı hazırlandı. 

Fırat Haber Aralık Sayısı Yayımlandı Monday, February 5, 2018 - 13:29

Üniversitemiz gazetesi Fırat Haber'in aralık ayı sayısı yayımlandı.

Fırat Haber Gazetesi Kasım Sayısı Thursday, December 28, 2017 - 11:54

Üniversitemiz gazetesi Fırat Haber'in kasım ayı sayısı yayımlandı. 

Keyifli okumalar dileriz...

Fırat Haber Gazetesi Ekim Sayısı Thursday, November 16, 2017 - 12:19

Fırat Haber Gazetesi Ekim sayısı yayımlandı. 

Gazeteyi okumak için lütfen linke linke tıklayınız. 

 

 

Pages